Czy paczka musi być w kartonie?

Często jeszcze przed wysyłką paczki, zastanawiamy się w jaki sposób ją spakować i zabezpieczyć, aby kurier za granice dowiózł ją bezpiecznie i w nienaruszonym stanie. Każda firma kurierska ma własny regulamin, ale prawie każdy z nich mówi, że przesyłka powinna być spakowana w karton. Nawet jeżeli decydujemy się na tanie przesyłki kurierskie, musimy wiedzieć że pakowanie przesyłki leży po stronie nadawcy i jeżeli zrobi to niedbale, a przesyłka zostanie podczas transportu uszkodzona, wina spadnie nie na kuriera, a na osobę pakującą. Wszystkie przesyłki kurierskie za granice są ubezpieczone, nie zmienia to jednak faktu że ich pakowanie to najistotniejsza czynność jeszcze przed wysyłką.

Jakie materiały do pakowania?

Najlepiej kupić specjalne materiały do pakowania, szczególnie jeżeli wysyłamy dużo przesyłek, a tani kurier za granicę odbiera od nas paczki nawet kilka razy w tygodniu. W tym celu warto wybrać jedną z renomowanych hurtowni internetowych, gdzie jednorazowo możemy zakupić taniej materiały do pakowania, wśród których jest folia bąbelkowa, stretch czarny, tektura falista czy folia napełniana powietrzem. Każdy z materiałów do pakowania powinien mieć atest, aby zyskać gwarancję właściwego pakowania paczek.

Bogata oferta firm kurierskich

Każda firma kurierska posiada bogatą ofertę i możliwość wysyłki różnorodnych gabarytowo paczek. Nie wysokie jednak oferują wysyłkę za granicę. Dlatego tani kurier za granice to doskonała oferta dla każdego, szczególnie w dzisiejszych czasach, gdzie wiele osób podróżuje po całej Europie, a możliwość wysyłki coś bliskim osobom za niski koszt przesyłki to prawdziwa zaleta firmy kurierskiej. Sprawdź ofertę taniego kuriera za granicę i wybierz zagraniczne przesyłki za grosze.

Post Author: Redakcja