Nowoczesne budynki inwentarskie

Rolników, którzy specjalizują się w hodowli bydła jest w naszym kraju dość sporo. Posiadane przez nie budynki inwentarskie nie zawsze pozwalają na poszerzenie stada. Rozwiązaniem nowoczesnym i bardzo ekonomicznym są hale namiotowe, które sprawdzają się jako obory dla bydła.

Gatunki bydła, które można w nich hodować

Obory dla bydła, które proponuje czołowy producent hal namiotowych przeznaczone są dla bydła mlecznego, opasowego lub mięsnego. Obory dla bydła mają bardzo stabilną konstrukcję, mogą pełnić funkcje całorocznych obiektów inwentarskich. W ofercie są obory dla byków. Obory dla byków to przestronne pomieszczenia, w których przestrzeń użytkowa jest naprawdę bardzo duża. Obory dla byków podobnie jak i obory dla krów mogą być wzniesione bardzo szybko. Obory dla krów o konstrukcji halowej pozwalają wydzielić odrębne przestrzenie dla krów dojnych i jałówek. Obory dla krów mają taką dużą przestrzeń, że bez trudu znajdzie się w nich miejsce do wycielenia. Wiata dla bydła, która także jest w ofercie producenta, oraz pozostałe hale namiotowe dla bydła wykonano z materiałów, które pozwalają na trzymanie w nich zwierząt gospodarskich przez cały rok.

Inne atuty oferowanych hal

Wiata dla bydła jest tania w budowie i eksploatacji. Wiata dla bydła czy też hala na bydło mogą zostać bardzo szybko dostosowane do potrzeb danego gospodarstwa. Gotowa hala na bydło jest bardzo dobrze nasłoneczniona. Plusem jest też to, że hala na bydło może być wzniesiona w każdym, najbardziej dogodnym miejscu. Projekt może zostać dostosowany do oczekiwań danego klienta. Dodatkowy atut to atrakcyjna cena.

Post Author: Redakcja