Rodzaje nagrań lektorskich

Profesjonalny lektor to osoba, która niezwykle przydatna nie tylko przy produkcji różnego rodzaju filmów. Dlatego też zapotrzebowanie na usługi lektorskie jest obecnie bardzo duże.

Usługi lektorskie: jaka jest oferta?

Nagranie lektorskie wykonywane są w profesjonalnych studiach nagrań. Jakość nagranie lektorskie jest bardzo wysoka między innymi dlatego, że nagrania dokonywane są na sprzęcie najwyższej jakości. Stawiamy na profesjonalne usługi lektorskie. Dlatego stworzyliśmy bank głosów lektorskich. Możemy poszczycić się bardzo bogatą bazą głosów żeńskich i męskich. W bazie znajdują się także głosy dziecięce. Zrealizujemy więc każde, bardziej lub mniej standardowe nagranie lektorskie. W banku zgromadzone zostały głosy doskonale znane z ekranów telewizyjnych czy odbiorników radiowych. Więcej na ten temat można przeczytać w naszym wcześniejszym artykule „Czym jest bank głosów”.Świadcząc profesjonalne usługi lektorskie kierujemy ofertę między innymi do firm zajmujących się produkcją spotów reklamowych.

Usługi lektorskie: szeroki wybór głosów

Świadcząc usługi lektorskie nie mogło w banku głosów zabraknąć lektorów specjalizujących się w określonych projektach. W banku bez trudu znajdziemy lektor do reklamy czy też lektor do filmu. Głos lektor do reklamy może mieć inną barwę, temperament, ekspresję niż głos lektor do filmu. W zależności od potrzeb lektor do reklamy o dużym doświadczeniu może sprawdzić się także jako lektor do filmu. Nie wszyscy lektorzy z banku mają bardzo wąskie specjalności.

Post Author: Redakcja