Sprawne zarządzanie firmą transportową

Duża konkurencja nie ułatwia zarządzania firmą transportową czy spedycyjną. Zarządzanie tymi firmami można sobie jednak ułatwić. Na rynku dostępny jest specjalny program dla transportu i spedycji.

W jakich firmach można go stosować?

Program dla transportu i spedycji został stworzony w taki sposób, aby mogły z niego korzystać firmy różnej wielkości. Program dla transportu i spedycji sprawdzi się równie dobrze w małych firmach, jak i w dużych korporacjach realizujących zlecenia w kraju i za granicą. Program dla firm transportowych każda firma może dostosować do własnych wymagań.

Użytkownik, który zakupi program dla firmy transportowe będzie mógł zwiększyć jego funkcjonalność dokupując dodatkowe moduły. Modułów tych jest aż 200. Program dla firmy transportowej można rozbudować o dowolną ilość modułów. System tms ułatwia pracę wielu działów. Stosując system tms można obniżyć koszty związane z działalnością firmy.

Do obsługiwania wielu zadań

Tms system umożliwia wykonywanie wielu czynności w sposób automatyczny. Wystawianie faktur i przyjmowanie zleceń dzięki tms system nie musi się już odbywać ręcznie. Programy logistyczne sprawią, że klienci będą obsługiwani szybciej. Program spedycja można zintegrować na przykład z popularnymi programami do zarządzania magazynem.

Program transportowo spedycyjny można zintegrować z aplikacją GoogleMaps, program do transportu i spedycji posiada moduł RODO. Planowanie transportu w firmach transportowych i spedycyjnych może być bardzo proste, pod warunkiem, że firma zakupi i zainstaluje program spedycyjny.

Post Author: Redakcja