Statuetki na zamówienie

Statuetka na zamówienie to bardzo atrakcyjna pamiątka lub wyróżnienie dla obdarowanej nią osoby. Możliwość wykonania jej zgodnie z indywidualnym projektem klienta powoduje, że można ją maksymalnie dostosować do konkretnego wydarzenia. Jak zamówić statuetkę okolicznościową? Gdzie i komu można ją wręczyć?

Rodzaje statuetek na zamówienie – szklane, kryształowe i nie tylko

Zacznijmy od tego, z czego w ogóle są zrobione statuetki okolicznościowe na zamówienie. Tego typu pamiątki mogą zostać wykonane na przykład:

  • ze szkła,
  • z kryształu,
  • z mosiądzu,
  • z brązu,
  • ze stali nierdzewnej,
  • z aluminium.

Statuetki na zamówienie z indywidualnym grawerem

Statuetka na zamówienie może posiadać postument z indywidualnym grawerem. Postument wykonuje się z różnego rodzaju materiałów, na przykład:

  • granitu,
  • marmuru,
  • metalu.

Statuetka sprawi obdarowanej nią osobie największą radość, jeśli będzie posiadać indywidualny grawer, zawierający na przykład jej imię i nazwisko. Posiadacz takiego wyróżnienia na pewno poczuje się wyjątkowo. Zamawiając taką pamiątkę, otrzymujemy możliwość przygotowania indywidualnego napisu, dedykacji.

Jak zamówić statuetkę okolicznościową z grawerem?

Kupując statuetkę okolicznościową mamy do wyboru dwie opcje, to znaczy zlecić jej wykonanie na podstawie naszego projektu lub skorzystać z oferty pracowni, która przygotuje dla nas taki projekt.

Jeśli nie posiadamy własnego projektu, wówczas producent będzie chciał dostać od nas jak najwięcej informacji na temat charakteru wydarzenia, podczas którego statuetki na zamówienie mają być wręczane. Tak, aby jak najlepiej dopasować projekt do danej imprezy.

Składając zamówienie otrzymamy od producenta wycenę. Bardzo możliwe, że będzie to wycena orientacyjna. Producenci statuetek nie posiadają zazwyczaj sztywnego cennika. Ostateczna cena zależy bowiem od wielu czynników, na przykład od tego, czy statuetka będzie szklana, kryształowa, a może z brązu.

Statuetki na każdą okazję

Statuetki grawerowane sprawdzają się jako prezenty, nagrody, trofea, puchary, podziękowania, odznaczenia. Można je wręczać podczas różnego rodzaju gali – na przykład wręczenia nagród – jubileuszów, wystaw, targów, uroczystości firmowych takich jak awanse zawodowe czy odejścia z pracy i wielu innych. To idealne rozwiązanie na każdą okazję.

Post Author: Redakcja