Repliki broni czarnopochrowej

Miłośników strzelania w Polsce jest bardzo wielu. Nie wszyscy jednak wiedzą, że można w naszym kraju posiadać broń palną bez zezwolenia. Broń palna bez zezwolenia, którą może mieć praktycznie każdy to czarnoprochowce.

Co to za rodzaj broni?

Swą nazwę czarnoprochowce wzięły od czarnego prochu, który Chińczycy wynaleźli w XI stuleciu. Każdy egzemplarz broni, który powstał do roku 1885 jest czarnoprochowcem. Czarnoprochowce to między innymi rewolwery i karabiny kapiszonowe. Sklep z bronią czarnoprochową nie sprzedaje oczywiście oryginalnych, będących już dzisiaj zabytkami egzemplarzy.

Sklep z bronią czarnoprochową oferuje wysokiej jakości repliki. Sklep z bronią czarnoprochową ma w ofercie repliki broni wyprodukowane we Włoszech. Okazuje się bowiem, ze prawdziwymi mistrzami w produkcji replik broni palnej są Włosi oraz Hiszpanie. Sklep prowadzi także sprzedaż akcesoriów do czarnoprochowców, w tym kul.

Kto może kupić czarnoprochowce?

Bronią czarnoprochową interesuje się w naszym kraju coraz więcej osób. Broń palna bez zezwolenia kupowana jest między innymi przez członków grup rekonstrukcyjnych, których działalność cieszy się rosnącą popularnością. Chętnie broń tę kupują także kolekcjonerzy. Broń palna bez zezwolenia nie jest jednak dostępna bez żadnych ograniczeń. Broń palna bez zezwolenia jest sprzedawane tylko osobom, które 18. urodziny mają już za sobą.

Osoby, które chociaż raz strzelały z replik broni czarnoprochowej podkreślały, że było to dla nich bardzo niezwykłe, przyjemne przeżycie.

Post Author: Redakcja