Plastikowe dyspensery do mydła

W dzisiejszych czasach dozowniki do mydła w publicznych toaletach, czy też placówkach, świadczących usługi różnego typu, to podstawa. W zależności od pomieszczenia mogą występować w różnych modelach (na przycisk, łokciowe, dozowniki bezdotykowe). Materiał, z których są wykonane, wraz z jakością oraz ceną również się zmienia, dzięki czemu każdy może wybrać ten, który mu odpowiada. Ma być to metal, nikiel, a może tworzywo ABS? Przekonaj się o tym, że najtańsza z tych wersji wcale nie musi oznaczać niskiej jakości. 

Łatwo jest zachować czystość 

Dozowniki do mydła wykonane z plastiku pod wieloma względami mogą okazać się lepszym wyborem niż ich metalowe odpowiedniki. Na ich powierzchni nie pozostają ślady dłoni, czy też odcisków, dzięki czemu zawsze prezentują się one nienagannie. Bardzo łatwo i szybko się je czyści, co jest również istotną kwestią w przestrzeni publicznej. 

Solidne i wytrzymałe produkty 

Bez dwóch zdań dozowniki do mydła, do produkcji których wykorzystane zostało tworzywo ABS, odznaczają się dużą wytrzymałością. Cechują się one odpornością na korozję, a dzięki dodatkom w postaci pokryw wzmacniających bez problemu stawią czoła wandalom. 

Wpasują się w wystrój każdego pomieszczenia 

Manualne podajniki mydła, czy też dozowniki bezdotykowe, niezależnie od modelu, wielkości, designu mają jedną wspólną cechę – stanowią niejako centrum każdej łazienki. Znajdują się zazwyczaj niedaleko zlewu, przy lustrze. Nic więc dziwnego, że swoim designem powinny wpasować się w wystrój całego pomieszczenia. Dozowniki do mydła w wersji plastikowej można dostać w bardzo wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu każdy znajdzie idealny dla siebie model.

Post Author: Redakcja